Programe

Distribuiți acest articol!

LUNI

Ora Denumirea Tip
07:00 Film Artistic
08:00 Film Documentar Informativ
09:00 Film Documentar Informativ
10:00 Documentar Informativ
11:00 Documentar Informativ
12:00 Documentar Informativ
13:00 România în Direct Informativ
14:00 Cod Galben cu Dorin Galben Informativ
15:00 Doamna de Fier cu Tatiana Pașcovschi Informativ
16:00 Film Documentar
17:00 Știrile orei 17 Informativ
18:00 Știrile orei 18 Informativ
19:00 Știrile orei 19 Informativ
20:00 Știrile orei 20 (Ediție specială București) Informativ
21:00 Sfatul Țării cu Anatol Ursu Informativ
22:00 Film Artistic
23:00 Film Artistic
00:00 Film Documentar
01:00 Film Documentar
02:00 Film Artistic
03:00 Film Artistic
04:00 Film Documentar
05:00 Film Documentar
06:00 Film Artistic

MARȚI

Ora Denumirea Tip
07:00 Film Artistic
08:00 Știrile orei 10 TV (Reluare) Informativ
09:00 Știrile orei 10 TV (Reluare) Informativ
10:00 Știrile orei 10 TV (Reluare) Informativ
11:00 Știrile orei 10 TV (Reluare) Informativ
12:00 Sfatul Țării cu Anatol Ursu ((Reluare) Informativ
13:00 România în Direct Informativ
14:00 Documentar
15:00 Documentar
16:00 Documentar
17:00 Știrile orei 17 Informativ
18:00 Știrile orei 18 Informativ
19:00 Știrile orei 19 Informativ
20:00 Știrile orei 20 (Ediție specială București) Informativ
21:00 Sfatul Țării cu Anatol Ursu Informativ
22:00 Film Artistic
23:00 Film Artistic
00:00 Film Documentar
01:00 Film Documentar
02:00 Film Artistic
03:00 Film Artistic
04:00 Film Documentar
05:00 Film Documentar
06:00 Film Artistic

MIERCURI

Ora Denumirea Tip
07:00 Film Artistic
08:00 Știrile orei 10 TV (Reluare) Informativ
09:00 Știrile orei 10 TV (Reluare) Informativ
10:00 Știrile orei 10 TV (Reluare) Informativ
11:00 Știrile orei 10 TV (Reluare) Informativ
12:00 Sfatul Țării cu Anatol Ursu ((Reluare) Informativ
13:00 România în Direct Informativ
14:00 Documentar
15:00 Documentar
16:00 Documentar
17:00 Știrile orei 17 Informativ
18:00 Știrile orei 18 Informativ
19:00 Știrile orei 19 Informativ
20:00 Știrile orei 20 (Ediție specială București) Informativ
21:00 Sfatul Țării cu Anatol Ursu Informativ
22:00 Film Artistic
23:00 Film Artistic
00:00 Film Documentar
01:00 Film Documentar
02:00 Film Artistic
03:00 Film Artistic
04:00 Film Documentar
05:00 Film Documentar
06:00 Film Artistic

JOI

Ora Denumirea Tip
07:00 Film Artistic
08:00 Știrile orei 10 TV (Reluare) Informativ
09:00 Știrile orei 10 TV (Reluare) Informativ
10:00 Știrile orei 10 TV (Reluare) Informativ
11:00 Știrile orei 10 TV (Reluare) Informativ
12:00 Sfatul Țării cu ANatol Ursu ((Reluare) Informativ
13:00 România în Direct Informativ
14:00 Documentar
15:00 Documentar
16:00 Documentar
17:00 Știrile orei 17 Informativ
18:00 Știrile orei 18 Informativ
19:00 Știrile orei 19 Informativ
20:00 Știrile orei 20 (Ediție specială București) Informativ
21:00 Sfatul Țării cu ANatol Ursu Informativ
22:00 Film Artistic
23:00 Film Artistic
00:00 Film Documentar
01:00 Film Documentar
02:00 Film Artistic
03:00 Film Artistic
04:00 Film Documentar
05:00 Film Documentar
06:00 Film Artistic

VINERI

Ora Denumirea Tip
07:00 Film Artistic
08:00 Știrile orei 10 TV (Reluare) Informativ
09:00 Știrile orei 10 TV (Reluare) Informativ
10:00 Știrile orei 10 TV (Reluare) Informativ
11:00 Știrile orei 10 TV (Reluare) Informativ
12:00 Sfatul Țării cu ANatol Ursu ((Reluare) Informativ
13:00 România în Direct Informativ
14:00 Documentar
15:00 Documentar
16:00 Documentar
17:00 Știrile orei 17 Informativ
18:00 Știrile orei 18 Informativ
19:00 Știrile orei 19 Informativ
20:00 Știrile orei 20 (Ediție specială București) Informativ
21:00 Sfatul Țării cu ANatol Ursu Informativ
22:00 Film Artistic
23:00 Film Artistic
00:00 Film Documentar
01:00 Film Documentar
02:00 Film Artistic
03:00 Film Artistic
04:00 Film Documentar
05:00 Film Documentar
06:00 Film Artistic

SÂMBĂTĂ

Ora Denumirea Tip
07:00 Documentar
08:00 Știrile orei 10 TV (Reluare) Informativ
09:00 Știrile orei 10 TV (Reluare) Informativ
10:00 Știrile orei 10 TV (Reluare) Informativ
11:00 Știrile orei 10 TV (Reluare) Informativ
12:00 Sfatul Țării cu ANatol Ursu ((Reluare) Informativ
13:00 Documentar Informativ
14:00 Film Documentar
15:00 Film Documentar
16:00 Film Artistic
17:00 Film Artistic
18:00 Documentar
19:00 Documentar
20:00 Cod Galben cu Dorin Galben Informativ
21:00 Film Artistic
22:00 Film Artistic
23:00 Film Documentar
00:00 Film Documentar
01:00 Film Artistic
02:00 Film Artistic
03:00 Film Documentar
04:00 Film Documentar
05:00 Film Artistic
06:00 Film Artistic

DUMINICĂ

Ora Denumirea Tip
07:00 Documentar
08:00 Cod Galben cu Dorin Galben (Reluare) Informativ
09:00 Film Documentar Informativ
10:00 Film Documentar Informativ
11:00 Film Artistic Informativ
12:00 Film Artistic Informativ
13:00 Documentar Informativ
14:00 Film Documentar
15:00 Film Documentar
16:00 Film Artistic
17:00 Film Artistic Informativ
18:00 Documentar Informativ
19:00 Documentar Informativ
20:00 Doamna de Fier cu Tatiana Pașcovschi Informativ
21:00 Film Artistic Informativ
22:00 Film Artistic
23:00 Film Documentar
00:00 Film Documentar
01:00 Film Artistic
02:00 Film Artistic
03:00 Film Documentar
04:00 Film Documentar
05:00 Film Artistic
06:00 Film Artistic

Distribuiți acest articol!
Back to top button