Actual

Mai multe raioane din R. Moldova vor rămâne astăzi fără lumină. Vezi care vor fi acestea

Furnizorul de energie electrică „RED UNION FENOSA” anunţă întreruperi de energie electrică.

Pentru îmbunătăţirea serviciilor prestate clienţilor, furnizorul de energie electrică „RED UNION FENOSA” anunţă că astăzi, 21 martie 2018, vor avea loc întreruperi programate ale furnizării energiei electrice în intervalele de timp indicate mai jos:

Anenii Noi:
s.Balmaz, s.Mirnoe, s.Troiţa Nouă – parţial în intervalul de timp între 09:45 – 17:45
s.Bulboaca – parţial în intervalul de timp între 09:20 – 11:45
s.Calfa – parţial în intervalul de timp între 09:00 – 17:00
s.Chirca – parţial în intervalul de timp între 09:55 – 17:55

Cahul:
s.Larga Nouă – parţial în intervalul de timp între 09:00 – 17:00
s.Slobozia Mare: str.1 Mai, Alexandr Puşkin, Alexei Mateevici, Costache Negruzzi, Fraţii Timofei, Octeabriscaea, Octombrie, Prut, Suvorova, Vasile Alecsandri, Ştefan cel Mare şi Sfînt – parţial în intervalul de timp între 09:45 – 16:30

Cantemir:
s.Baimaclia – parţial în intervalul de timp între 09:00 – 17:00
s.Lărguţa – parţial în intervalul de timp între 11:00 – 12:00

Comrat (UTA Găgăuzia):
str.Alexandr Puşkin, Cikalov, Lenin, Osvobojdenie, Pobeda, Taras Şevcenco, Tkacenko str-la – parţial în intervalul de timp între 09:00 – 16:30
or.Ceadîr-Lunga: str.Dimitrov, Dzerjоnski, Karl Marx, Molodejnaea, Telman, Volgograd – parţial în intervalul de timp între 09:00 – 17:30
s.Cazaclia: str.Cazaclia, Lenin, Lesnaea, Pervomaiscaea – parţial în intervalul de timp între 09:00 – 16:30

Călăraşi:
str.M.Sadoveanu, Mitr.Varlaam – parţial în intervalul de timp între 10:00 – 15:00
s.Dereneu – parţial în intervalul de timp între 09:00 – 18:30
s.Sipoteni: str.Doina, Izvoarelor, Mihai Eminescu, Nucilor, Salcîmilor, Sipoteni, Vasile Lupu – parţial în intervalul de timp între 09:40 – 16:30

Căuşeni:
s.Chircăieşti – parţial în intervalul de timp între 08:30 – 16:30
s.Chircăieştii Noi – parţial în intervalul de timp între 10:00 – 11:30
s.Cîrnăţeni – parţial în intervalul de timp între 09:30 – 11:00
s.Opaci – în intervalul de timp între 12:00 – 14:00
s.Taraclia – parţial în intervalul de timp între 09:00 – 17:00
s.Ursoaia – parţial în intervalul de timp între 10:00 – 18:00
s.Zaim – în intervalul de timp între 14:20 – 16:20

Cimişlia:
s.Gura Galbenei: str.1 Mai, 8 Martie, Alexandr Puşkin, Gura-Galbenei, Ion Creangă, Mihail Frunze, Prietenii, Ştefan cel Mare şi Sfînt – parţial în intervalul de timp între 09:30 – 17:00
s.Ialpugeni – parţial în intervalul de timp între 09:30 – 11:30
s.Lipoveni, s.Munteni, s.Schinoşica – parţial în intervalul de timp între 09:30 – 17:00

Criuleni:
s.Molovata – parţial în intervalul de timp între 09:35 – 17:00
s.Oniţcani – parţial în intervalul de timp între 09:00 – 17:00

Hînceşti:
s.Buţeni – parţial în intervalul de timp între 09:20 – 18:00
s.Crasnoarmeiscoe: str.Artema, Boris Glavan, Calinina, Cicalova, Comsomoliscaea, Griboedova, Grigore Cotovschi, Ioana Iakir, Iurie Gagarin, Lenin, Maxim Gorki, Nahimova, Ogorodnaea, Oleg Coşevoi, Sadovaea, Sovetscaea, Sverdlova, Taras Şevcenco, Tălăieşti, Ţentralinaea, Zarecinaea, 28 Iunie – parţial în intervalul de timp între 09:15 – 17:15
s.Fîrlădeni – parţial în intervalul de timp între 09:30 – 18:30
s.Negrea – parţial în intervalul de timp între 10:00 – 18:00
s.Pervomaiscoe – parţial în intervalul de timp între 10:00 – 18:30
s.Pogăneşti – parţial în intervalul de timp între 08:00 – 18:00
s.Şipoteni – parţial în intervalul de timp între 10:30 – 12:00
s.Sofia – parţial în intervalul de timp între 09:45 – 17:45

Ialoveni:
str.Căpriana, Constantin Stamati, Decebal, Gheorghe Asachi, Petru Rareş, Petru Zadnipru, Ştefan cel Mare şi Sfînt, Veniamin Zarzăr – parţial în intervalul de timp între 09:30 – 17:00
str.Gagarin – parţial în intervalul de timp între 09:30 – 17:00
s.Bardar – parţial în intervalul de timp între 09:25 – 17:25
s.Gangura – parţial în intervalul de timp între 09:40 – 17:00
s.Piatra Albă: str.Florilor, Minerilor, Piatra Albă, Tineretului – parţial în intervalul de timp între 09:00 – 17:00
s.Suruceni – parţial în intervalul de timp între 09:00 – 17:20
s.Ţipala, s.Bălţaţi, s.Budăi, s.Horeşti, s.Găureni, s.Zîmbreni – parţial în intervalul de timp între 09:00 – 17:00

Leova:
or.Iargara: str.27 August, Constantin Negruzzi, Dimitrie Cantemir – parţial în intervalul de timp între 09:00 – 17:00

Nisporeni:
str.Alexandru Cel Bun, Ciurleasa, Gloriei, Grigore Vieru, Sfîntul Gheorghe, Troiţa Duminicii Mari – parţial în intervalul de timp între 15:00 – 17:00
str.Industrială, Ion Neculce, Păcii, Veronica Micle – parţial în intervalul de timp între 13:00 – 17:00
s.Păruceni – parţial în intervalul de timp între 09:45 – 17:15

Orhei:
s.Camencea – parţial în intervalul de timp între 09:45 – 17:00
s.Cucuruzeni – parţial în intervalul de timp între 10:00 – 13:00
s.Piatra – parţial în intervalul de timp între 09:00 – 17:00

Străşeni:
str.1 Mai, 1 Mai str-la, Alexandru Marinescu, Alexandru Marinescu str-la, Ciprian Porumbescu, Hotin, Unirii, Vasile Lupu, Vlad Ţepeş – parţial în intervalul de timp între 09:30 – 18:00
str.1 Mai, 31 August 1989, Bogdan Petriceicu Haşdeu, Grigore Ureche, Mihai Kogălniceanu, Mitropolit Petru Movilă, Valeriu Cupcea, Valeriu Cupcea str-la – parţial în intervalul de timp între 08:30 – 16:30
s.Cojuşna: str.Alecu Russo, Alexandru cel Bun, Alexandru Marinescu, Codreanu P., Constructorilor, Copiilor, Grigore Vieru, Ion Creangă, Mihai Viteazul, Nouă, s.Cojuşna, Ştefan cel Mare şi Sfînt – parţial în intervalul de timp între 09:30 – 14:00
s.Recea – parţial în intervalul de timp între 09:45 – 17:30
s.Scoreni – parţial în intervalul de timp între 10:00 – 17:00
s.Vorniceni – parţial în intervalul de timp între 09:30 – 17:30
s.Lozova: str. Alexandru cel Bun, Dealul Ursului, Ion Creangă, Petru Rareş, Prieteniei, Vasile Alecsandri – în intervalul de timp între 13:00 – 15:00

Ştefan Vodă:
s.Brezoaia: str.Comsomoliscaea, Jirnovaea, Lenin, Molodejnaea, Nadrecinaea, s.Brezoaea – parţial în intervalul de timp între 09:30 – 17:30
s.Copceac: str.Benderscaea str-la, Bulgară, Dzerjinscogo, Iurie Gagarin, Lesnaea, Livezilor, Octeabriscaea, s.Copceac, Serghei Lazo, Severnaea, Sov.Armii, Sovetscaea, Şcolinîi str-la – parţial în intervalul de timp între 13:00 – 18:00
s.Ermoclia: str.Cauşanscaea, Dimitrie Cantemir, Doina, Grigore Cotovschi, Guseva, Ion Creangă, Mihai Eminescu, Proletarscaea, s.Ermoclia – în intervalul de timp între 12:20 – 14:20

Taraclia:
s.Copceac: str.8 Martie, Calinina, Cutuzova, Goricogo, N.Krupskaea, Nicolai Pirogov, Pobedî, Rodaca, Suvorova, Şciusev Alexei – parţial în intervalul de timp între 13:00 – 17:00
s.Copceac: str.8 Martie, Calinina, Cutuzova, Nicolai Pirogov, Suvorova, Şciusev Alexei – parţial în intervalul de timp între 09:00 – 13:00
s.Dermengi – parţial în intervalul de timp între 10:00 – 11:00
s.Valea Perjei: str.Alexandr Puşkin, Dimitrova, Grigore Cotovschi, Iubileinaea, Pobedî, Serghei Lazo – parţial în intervalul de timp între 11:00 – 12:00

Teleneşti:
s.Leuşeni – parţial în intervalul de timp între 10:00 – 17:00
s.Mîndreşti – în intervalul de timp între 08:45 – 11:00.

Click to comment

Comentează

To Top